•                                    ZEBRANIA   Z  RODZICAMI

          20 września 2018 r.

           

          godz. 16:00- zebranie  z Rodzicami klas 0 – IV

           

          godz. 17:30 – zebranie z Rodzicami klas V-VIII

           

          Lp.

          Klasa  oraz imię i nazwisko

          Wychowawcy

                             

          Numer sali

           

          1.

          Zerówka a

          p. Dorota Brzezińska

           

           

          B - 4

           

          2.

          Zerówka b

          p. Marzena Olszowy

           

           

          B - 3

           

          3.

          Zerówka c

          p. Agata Kaczoruk

           

           

          B - 2

           

          4.

          I a

          p. Monika Muratow

           

           

          B - 6

           

          5.

          I b

          p. Beata Rafalska

           

           

          B - 22

           

          6.

          I c

          p. Agnieszka Młyżywa-Śliwa

           

           

          A - 25

          7.

          I d

          p. Irmina Mądry

           

           

          B - 25

           

          8.

          II a

          p. Bogusława Jaworska

           

           

          A - 22

           

          9.

          II b

          p. Anna Czerwińska-Baron

           

           

          B – 5

           

          10.

          II c

          p. Danuta Białas

           

           

          B - 23

           

          11.

          II d

          p. Emilia Maj

           

           

          A - 11

           

          12.

          III a

          p. Dorota Brot

           

           

          A - 24

           

          13.

          III bm

          p. Elżbieta Żółtowska

           

           

          B - 24

           

          14.

          III cm

          p. Elżbieta Bojko

           

           

          A - 21

           

          15.

          IV a

          p. Iwona Buraczewska-Opania

           

           

          C - 1

           

          16.

           

          IV b

          p. Kamila Morawska

           

           

          C – 24 -godz.16:30

           

          17.

          IV c

          p. Teresa Chruściak

           

           

          D - 5 - godz. 17:30

           

          18.

          IV d

          p. Alicja Głowienka

           

           

          C – 13 - godz.17:30

           

          19.

          IV e

          p. Małgorzata Żak

           

           

          C - 20

           

          Zebrania 17:30

           

           

          20.

          V a

          p. Kamil Wójcik

           

           

          D - 14

           

          21.

          V b

          p. Iwona Chmielewska

           

           

          D - 15

           

          22.

          V c

          p. Anna Walczak

           

           

          D - 23

           

          23.

          V  dm

          p. B. Buthenhof – Moszara

           

          B - 16

           

          24.

          V em

          p. Beata Dąbrowska

           

           

          B - 14

           

          25.

          VI a

          p. Mirosława Ciszek

           

           

          B - 15

           

          26.

          VI bm

          p. Monika Wachowska

           

           

          D – 25

           

          27.

           

           

          VI cm

          p. Dorota Pabis

           

           

          B - 27

           

          28.

          VII a

          p. Justyna Gwiazda

           

           

          D – 12

           

          29.

          VII b

          p. Maria Rymaszewska-Kuźniewska

           

           

          D – 6

           

          30.

          VII c

          p. Karolina Szydłowska – Kloryga

           

           

          D - 24

           

          31.

          VII d

          p. Anna Karaś

           

          L- 4

          27.09   .godz. 17.30

          D - 16

           

          32.

          VIII a

          p. Beata Frankowska-Kędziora

           

           

          B - 13

           

          33.

          VIII b

          p. Agnieszka Zimanowicz

           

           

          D – 3

           

          34.

          VIII c

          p. Justyna Magiera

           

           

          D – 4

           

          35.

          VIII d

          p. Mirosława Ossowska

           

           

          C – 2

           

          36.

          VIII e

          p. Julita Jasińska

           

           

          D – 23

           

          37.

           G III a

          p. Dorota Młyńczak

           

           

          C - 25

           

          38.

           G III b

          p. Mirosław Sęga

           

           

          C-14

           

          39.

           G III c

          p. Andrzej Radziwon

           

           

          D - 2

           

           

          40.

           G III d

          p. Katarzyna Hoch-Sievers

           

           

          C - 21

           

          41.

           G III g

          p. Anna Morawska

           

           

          D - 13

           

          42.

           G III i

          p. Beata Gąsiorowska

           

           

          C - 12

           

           

          KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

          Zimowa przerwa świąteczna                     23.12 do 31.12.2018

          Ferie zimowe                                                   28.01 do 10.02.2019

          Wiosenna przerwa świąteczna                 18.04 do 23.04.1019

          Zakończenie roku szkolnego                     21.06.2019

          Propozycje ocen za I semestr                   do 11.12.2018

          Wystawianie ocen za I semestr              do 11.01.2019

          Propozycje ocen za II semestr                  do 07.05.2019

          Wystawianie ocen za II semestr              do 07.06.2019

          Egzamin ósmoklasisty                                 8,9,10       kwietnia 2019

          Egzamin gimnazjalisty                                 15,16,17   kwietnia 2019

           

          DODATKOWE DNI WOLNE OD ZAJEC DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

             W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

             02.11.2018          piątek   –   Zapewniamy zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej

          21.12.2018          piątek  –    Wigilie klasowe, Jasełka, zajęcia z wychowawcą

          12.04.2019          piątek   –   Zapewniamy opiekę świetlicową

          17.04.2019          środa    –   Zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej

          02.05.2019          środa    –   Odpracowujemy  9 marca (sobota, „Dzień Otwarty”)

          12.06.2019          środa  –     Zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej

           

          ZEBRANIA I KONSULTACJE DLA RODZICÓW

           

          17.01.2018          Zebrania              17.30 –   klasy 0-4            oraz      18.30 -  klasy 5,6,7,8,   i gimnazjalne

          13.12.2018          Konsultacje       18.00 - 19.30

          21.03.2019          Zebrania            17.30 –   klasy  0-4          oraz       18.30 – klasy 5,6,7,8    i gimnazjalne

          16.06.2019          Zebrania + konsultacje:

           16.00 – klasy 0-3

           17.00 – klasy 4,5,6,7,8  i gimnazjalne

           Konsultacje        17.30 - 19.00

           

           

                                            

    • Kontakty

      • Zespół Szkół nr 20
      • zsnr20wroc@interia.pl
      • tel. 71 798 68 96 (wew. 100, szkoła muzyczna - wew. 106)
      • ul. Kłodnicka 36 Wrocław 54-218
      • zsnr20wroc@interia.pl
      • Dyrektor Zespołu Szkół nr 20 wicedyrektor SP 65- wew. 102 wicedyrektor Szkoły Muzycznej - wew. 103 - wicedyrektor Oddziałów Gimnazjalnych- wew. 104
      • Kierownik gospodarczy - wew.113 Kadry - wew. 114 Płace - wew.115 Księgowość - wew. 111 Obiady - wew. 154 Opłaty za instrumenty muzyczne / umowy zerówka - wew. 110 Portiernia - wew. 150
      • Psycholog - wew. 140 Pedagog - wew. 140 Psycholog oddziałów gimnazjalnych - wew. 141 Pielęgniarka - wew. 170
    • Logowanie