liczba odwiedzin: 234242

Kalendarium

Organizacja roku szkolnego 2017/2018

 

 

Kalendarz roku szkolnego:

Rozpoczęcie roku szkolnego: 04.09.2017

Zimowa przerwa świąteczna: 23.12. – 31.12.2017

Ferie zimowe: 15.01. – 28.01.2018

Wiosenna przerwa świąteczna: 29.03. – 03.04. 2018

Zakończenie roku szkolnego: 22.06.2018

Wakacje: 23.06. – 02.09.2018

 

Harmonogram roku szkolnego:

I semestr: 04.09.2017 – 12.01.2018

Informacja o zagrożeniach: do  08.12.2017

Wystawianie ocen:  do 08.01.2018

Rada klasyfikacyjna: 11.01.2018

II semestr: 29.01.2018 – 22.06.2018

Informacja o zagrożeniach:  do 08.05.2018

Wystawianie ocen:  do 08.06.2018

Rada klasyfikacyjna: 12.06.2018

 

Dodatkowe dni wolne od zajęć edukacyjnych:

 

01.06.2018- dzień po Bożym Ciele

13.06. 2018- przygotowywanie świadectw

 

W/w dniach  zorganizowane zostaną zajęcia opiekuńcze w świetlicy .

 

  KONSULTACJE    dla  Rodzicow  

24 maja 2018 r.

 godzina 18:00-19:30

 

p. Monika Karczyńska  -  gabinet dyrektora

 

Zerówka

p. Dorota Brzezińska                B – 4

Wychowawcy klasy I

p. Bogusława Jaworska           A – 22       17 maja br – godz. 16:00

p. Anna Czerwińska – Baron   B – 5        18 maja br./ piątek/ godz.17:00

p. Danuta Białas                       B - 23

p. Emilia Maj                             B – 6          godz. 17:00 – 18:30

 

Wychowawcy klasy II

p. Dorota Brot                        A - 25

p. Elżbieta Bojko                   A – 22

p. Elżbieta Żółtowska            B - 23

 

Wychowawcy klasy III

 

p. Monik Muratow                      B – 7     zebranie   godz. 17.00

p. Angelika Milczanowska         A – 24    23.05  ( 16.00- 18.00)

p. Agnieszka Młyżywa-Śliwa     A - 11

p. Irmina Mądry                          A - 15

Wychowawcy klasy IV

p. Kamil Wójcik                         B - 18

p. Iwona Chmielewska              B - 18

p. Anna Walczak                       B - 12

p. Beata Buthenhof – Moszara   B - 17

p. Beata Dąbrowska                  B - 17

Wychowawcy klasy V

p. Mirosława Ciszek                     B - 15

p. Monika Wachowska                 D - 25

p. Dorota Pabis                             B - 15

Wychowawcy klasy VI

p. Justyna Gwiazda  D - 13

p. Maria Rymaszewska-Kuźniewska  D - 6

p. Karolina Szydłowska-Kloryga       C – 11

 

 

Wychowawcy klasy VII

p. Beata Frankowska-Kędziora   B - 14

p. Agnieszka Zimanowicz  D – 3

p. Justyna Magiera    D – 4

p. Mirosława Ossowska  C – 3

p. Katarzyna Kowalczuk  D - 16

 

 

p. Beata Król – Jelinska   B - 14

p. Izabela Małecka  B - 15

p. Iwona Opania  C - 3

p. Gemma Dżugaj-Michalska  A – 1 od  18:15

p. Katarzyna Janicka  A - 25

p. Danuta Bil   - B - 12

p. Przemysław Michalak   23 maja br. od 17:45 w A – 22

ks. Paweł Kotkowski  - B – 11 pokój nauczycielski godz. 18.30

ks. Bartłomiej Radzioch  B – 11 pokój nauczycielski  godz. 18.30

p. Ewa Suchowacka   A – 27

p. Dominika Graczyk  - nauczyciel na L 4

p. Monika Ziembicka – Walkowiak  B – 11 pokój nauczycielski

p. Agata Moskwa  C - 23

p. Mirosław Sęga  C - 14

p. Dariusz Michaliszyn – pokój nauczycieli wychowania fizycznego

p. Anna Weretelnik C - 23

p. Małgorzata Żak  C - 12

p. Katarzyna Strzelecka  C - 21

p. Katarzyna Sievers C - 21

p. Anna Karaś  C - 2

p. Edward Milewski D – 22

p. Antoni Płoszczyniec C - 12

p. Eulalia Modrzejewska – Lange   B-28

 

 

 

 

Konsultacje dla rodziców

Gimnazjum nr 18

                                                      24 maja 2018  r.  (czwartek)    od 18.00 do 19.30

 

 

Nauczyciel

 

Sala

B. Frankowska-Kędziora

B14

A. Zimanowicz

D3

J. Magiera

D4

M. Ossowska

C3

K. Kowalczuk

D16

D. Młyńczak

C25

K. Paprocka

D24

A. Morawska

D13

B. Gąsiorowska

C12

M. Sęga

C14

M. Brożyna

D14

A. Tocicka

D5

J.  Jasińska

D23

R. Pióro

D6

J. Biłyj

C1

K. Damm

D13

J. Gwiazda

D13

E. Duda

C21

K. Sievers

C21

K. Strzelecka

C21

M. Filipek

D26

A. Głowienka

                           C12

K. Morawska

C24

A. Karaś

C2

E. Kowalska

D25

M. Krawczyk - nieobecny

D25

M. Łuczak

D27

K. Łapińska

D2

A. Maziarska

D2

B. Zielińska-Laszczyk - nieobecna

D15

W. Suchta

P1

J. Koń

P2

M. Żak

C12

E. Milewski

D22

A. Moskwa

C23

A. Weretelnik

C23

K. Bartak-Surówka (psycholog)

D1

od 18. 00 do 19.10.

M. Górska (doradca zawodowy)

 

biblioteka

D. Michaliszyn

pokój nauczycielski wych. fiz.

R. Wójcik

pokój nauczycielski wych. fiz.

M. Maciejewski - nieobecny

pokój nauczycielski wych. fiz.

S. Lenart

pokój nauczycielski wych. fiz.

Ł. Symonowicz

pokój nauczycielski wych. fiz.

J. Dudziak - nieobecny

pokój nauczycielski wych. fiz.

T. Chruściak

 

pokój nauczycielski

 

A. Radziwon - nieobecny

 

C14

 

 

Konsultacje przedmiotowe dla uczniów całoroczne:

Rodzaj zajęć

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień

Sala

Godzina

Przyroda

4, 6

B.Butenhof-Moszara

 

piątek            od 29.01

L - 4 do odwołania

B16

7.05 - 7.50

Przyroda

4,7

D. Dąbrowska

 

 

 

 

Historia

 

B.Frankowska-Kędziora

wtorek

czytelnia

12.40-13.25

Język polski

 

4,6,7

A. Zimanowicz

 

 

 

Język angielski

 

2ab, 7abe

A. Weretelnik

poniedziałek

C23

14.30-15.15

Historia i wos

3abg,

2a

A. Maziarska

środa

D3

14.30- 15.15

Historia i wos

3ib,

2ci

K. Łapińska

 

 

 

Technika, informatyka

 

4-7ab

D. Bil

wtorek

B12

15.20-16.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 20
    ul. Kłodnicka 36
    Wrocław 54-218
  • tel. 71 798 68 96 (wew. 100, szkoła muzyczna - wew. 106)

Galeria zdjęć