Szkoła Podstawowa

Sukcesy naszych wspaniałych uczniów to przede wszystkim źródło ich radości z efektów często ciężkiej i mozolnej pracy.Dla nas nauczycieli to powód do satysfakcji i dumy.Dzielenie się z Państwem tą radością uznaliśmy za nasz obowiązek.

ROK SZKOLNY 2017/2018

W Ogólnpolskim Konkursie Mitologicznym Olimpus pierwsze miejsca w naszej szkole zajęli:

Mitologia - Poziom 1

I miejsce - Atena Buranicz i Klaudia Rudnicka (10 miejsce w kraju i Dyplom laureata)

II miejsce - Szymon Michalski

III miejsce - Paulina Rudnicka

Mitologia - Poziom 2

I miejsce - Karol Siuta

II miejsce - Gaja Karpowicz

III miejsce - Alicja Piłatowska

Dnia 8 stycznia 2018 roku odbył się szkolny etap konkursu wiedzy o Wrocławiu "Wrocławskie Krasnale"

I miejsce - Tymoteusz Jędryczek /kl.IIb/

II miejsce - Bartosz Dzięcioł /kl.IIc/

III miejsce - Zofia Nowicka /kl.IIc/

GRATULACJE!

XVIII MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI "SPOTKANIE Z WIERSZEM"

Dnia 01.12.2017 odbył się Szkolny Etap Konkursu Recytatorskiego dla klas 0 - 3. Wzięło w nim udział 33 uczniów. Jury wyłoniło następujących laureatów:

1 m-ce: Hubert Hebdzyński (kl. 3d)

2 m-ce: Zofia Wąsowicz (kl. 2b)

3 m-ce: Malwina Helik (kl. 1a)

Ponadto wyróżnienia otrzymali: Franciszek Jarnicki (kl.1c), Miłosz Polak (kl.1c), Lena Czuma (kl. 1d), Lena Kantorowicz (kl. 1d), Mateusz Złomek (kl.2b), Alicja Folcik (kl.2b), Emilia Witko (kl.3a), Korina Osman (kl. 3d), Adam Janas (kl. 3e), Piotr Kluska (kl. 3e).

Dnia 27.02.2018 odbył się Dzielnicowy Etap Konkursu Recytatorskiego w SP nr 38 we Wrocławiu. Wzięli w nim udział laureaci szkolnego konkursu, czyli Malwina, Zosia i Hubert. Wszyscy wypadli wspaniale.

Do finałowego Etapu Miejskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się dnia 12.04.2018 w SP nr 68, zakwalifikowała się nasza uczennica - Zofia Wąsowicz.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w kwietniu!

Gratulujemy!!! Laureatce 2 miejsca Zofii Wąsowicz  na XVIII Miejskim Konkursie Recytatorskim dla uczniów klas I-III uczennicy z klasy pani Eli Żółtowskiej II b

Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego dla klas I-III „Mały Pitagoras” z 25.04.2018r.

Oddział przedszkolny

I miejsce- Teodor Lisiecki

II miejsce – Gabriela Gruszczyńska

III miejsce – Pola Wiśniowska

W kategorii klas pierwszych

I miejsce Tomasz Włodarczyk - kl I a

II miejsce – Krzesimir Goliński – kl I c,

III miejsce – Filip Zdun – kl I b, Adam Wiatrowski – kl I d

W kategorii klas II

I miejsce – Ksawery Karpowicz – kl II c
II miejsce – Stefan Siuta – klasa II a

III miejsce – Szymon Śpiewak – kl II b

W kategorii klas III

I miejsce Antonina Kwiatkowska - klasa III c
II miejsce – Adam Janas– klasa III e
III miejsce – Piotr Góralski – klasa III b, Kamil Bartłomiejczyk – kl III a

Wszystkim serdecznie gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów w odkrywaniu pasji do matematyki!

Organizatorzy konkursu Beata Rafalska i Dorota Brot