Informacje dla Rodziców

ZEBRANIA   Z  RODZICAMI

19 kwietnia 2018 r.

godz. 17:00- zebranie  z Rodzicami klas I – III

W dniu zebrania w stołówce szkolnej nauczyciele świetlicy pełnią dyżur do 18:30.

godz. 18:00 – zebranie z Rodzicami klas IV-VII

lp

Klasa  oraz imię i nazwisko

wychowawcy

VII e

p. Katarzyna Kowalczuk

D – 16

Konsultacje nauczycieli teorii OSM.

p. Karin Walter – Kurpios   godz. 18:00, sala C - 11

p. Anna Kierakowicz  godz. 18:00, sala A – 15

p. Beata Sawka  godz. 18:15, sala B – 15

p. Ewa Ignaczak godz. 18:00, sala C – 21

p. Gemma Dżugaj – Michalska godz. 18:15, sala A – 1

p. Przemysław Michalak godz. 18:15, sala B – 16

p. Olga Daroch godz. 18:15, sala B - 16

p. Maja Flis piątek 20 kwietnia br. godz. 17:30, sala A - 1

Wrocław - European Best Destinations 2018

Wrocław został nominowany w prestiżowym, międzynarodowym konkursie European Best Destinations. Wyjątkowości wyróżnieniu nadaje również fakt, że stolica Dolnego Śląska jest jedynym    miastem w Polsce, biorącym w 2018 roku udział w tej rywalizacji.

European Best Destinations jest międzynarodową organizacją z siedzibą w Brukseli, która zajmuje się promocją kultury i turystyki w Europie. Dzięki swojej stronie internetowej, mediom społecznościowym, szerokiej współpracy z wieloma biurami turystycznymi oraz zainteresowaniu samym konkursem ze strony największych światowych mediów, już sama nominacja jest prestiżowa.

Nagroda przyznawana jest corocznie. W rywalizacji bierze udział 20 miast. Wrocław zmierzy się z takimi miastami, jak m.in. Paryż, Mediolan czy Ateny. Kapituła konkursu uznała Wrocław za miasto z dużym potencjałem, mocno stawiające na rozwój, także w branży turystycznej. Organizacja dużych przedsięwzięć, jakimi były np. Europejska Stolica Kultury 2016 czy World Games 2017, udowodniła, że Wrocław jest gotowy na więcej.

Wrocław chce wygrać!

Aby się tak stało, musimy zebrać najwięcej głosów – zarówno od turystów, jak i mieszkańców miasta - w specjalnym internetowym głosowaniu. Zaczęło się ono 18 stycznia i potrwa do 8 lutego. Głosować należy przez stronę internetową www.GlosujNaWroclaw.com. Proces ten nie wymaga rejestracji i zajmuje zaledwie kilka sekund. Z jednego adresu IP można oddać tylko jeden głos w każdym tygodniu rywalizacji, więc warto oddawać głos ze wszystkich dostępnych urządzeń: ze smartfona i komputerów w domu i pracy, aby zwiększyć szanse na zwycięstwo miasta!

Konkurs to także doskonała okazja do pokazania, że potrafimy się mobilizować, wrocławianie są dumni z miasta, a nasi goście opuszczają Wrocław z mnóstwem miłych wspomnień. Tylko wspólne działanie pozwoli nam osiągnąć sukces. Warto więc publikować w swoich kanałach social media informacje o głosowaniu z użyciem hashtagów #GłosujNaWrocław oraz #Vote4Wroclaw.

INFORMACJA

Zwracam się z uprzejmą prośbą do rodziców i opiekunów, którzy odbierają dzieci ze świetlicy po godzinie 15.00, aby po pobraniu klucza do szatni z portierni, schodzili razem z dzieckiem do szatni. Wszystkie boksy szatniowe od godziny 15.00 są zamykane przez szatniarkę.

Uczniowie nagminnie zostawiają szatnie otwarte i nie oddają pobranego z portierni klucza z powrotem, dlatego mam nadzieję, że nadzór także z Państwa strony przyczyni się do zachowania większego porządku i bezpieczeństwa.

Monika Karczyńska