liczba odwiedzin: 111306

Informacje dla Rodziców

 


 

        Wrocław - European Best Destinations 2018

  Wrocław został nominowany w prestiżowym, międzynarodowym konkursie European Best Destinations. Wyjątkowości wyróżnieniu nadaje również fakt, że stolica Dolnego Śląska jest jedynym    miastem w Polsce, biorącym w 2018 roku udział w tej rywalizacji.

 European Best Destinations jest międzynarodową organizacją z siedzibą w Brukseli, która zajmuje się promocją kultury i turystyki w Europie. Dzięki swojej stronie internetowej, mediom społecznościowym, szerokiej współpracy z wieloma biurami turystycznymi oraz zainteresowaniu samym konkursem ze strony największych światowych mediów, już sama nominacja jest prestiżowa.

Nagroda przyznawana jest corocznie. W rywalizacji bierze udział 20 miast. Wrocław zmierzy się z takimi miastami, jak m.in. Paryż, Mediolan czy Ateny. Kapituła konkursu uznała Wrocław za miasto z dużym potencjałem, mocno stawiające na rozwój, także w branży turystycznej. Organizacja dużych przedsięwzięć, jakimi były np. Europejska Stolica Kultury 2016 czy World Games 2017, udowodniła, że Wrocław jest gotowy na więcej.

Wrocław chce wygrać!

Aby się tak stało, musimy zebrać najwięcej głosów – zarówno od turystów, jak i mieszkańców miasta - w specjalnym internetowym głosowaniu. Zaczęło się ono 18 stycznia i potrwa do 8 lutego. Głosować należy przez stronę internetową www.GlosujNaWroclaw.com. Proces ten nie wymaga rejestracji i zajmuje zaledwie kilka sekund. Z jednego adresu IP można oddać tylko jeden głos w każdym tygodniu rywalizacji, więc warto oddawać głos ze wszystkich dostępnych urządzeń: ze smartfona i komputerów w domu i pracy, aby zwiększyć szanse na zwycięstwo miasta!

Konkurs to także doskonała okazja do pokazania, że potrafimy się mobilizować, wrocławianie są dumni z miasta, a nasi goście opuszczają Wrocław z mnóstwem miłych wspomnień. Tylko wspólne działanie pozwoli nam osiągnąć sukces. Warto więc publikować w swoich kanałach social media informacje o głosowaniu z użyciem hashtagów #GłosujNaWrocław oraz #Vote4Wroclaw.

 


 

INFORMACJA

 

Zwracam się z uprzejmą prośbą do rodziców i opiekunów, którzy odbierają dzieci ze świetlicy po godzinie 15.00, aby po pobraniu klucza do szatni z portierni, schodzili razem z dzieckiem do szatni. Wszystkie boksy szatniowe od godziny 15.00 są zamykane przez szatniarkę.

     Uczniowie nagminnie zostawiają szatnie otwarte i nie oddają pobranego z portierni klucza z powrotem, dlatego mam nadzieję, że nadzór także z Państwa strony przyczyni się do zachowania większego porządku i bezpieczeństwa.

 

                                                                                               Dyrektor szkoły

                                                                                             Monika Karczyńska

 

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 20
    ul. Kłodnicka 36
    Wrocław 54-218
  • tel. 71 798 68 96 (wew. 100, szkoła muzyczna - wew. 106)

Galeria zdjęć