liczba odwiedzin: 219294

Wsparcie

Drodzy Rodzice

Świetlica szkolna Zespołu Szkół nr 20 zapewnia codzienną, kilkugodzinną opiekę dla prawie trzystu uczniów naszej szkoły. Pieczę nad dziećmi, sprawuje ponad dwudziestu nauczycieli, a każdy z nich ma głowę pełną pomysłów na ciekawe zajęcia dla dzieci.

Aby prowadzić codzienne zajęcia świetlicowe, potrzebujemy wielu artykułów papierniczych, a co za tym idzie- pieniędzy.

Środki finansowe, które zapewnia nam szkoła, zużywamy na bieżące doposażenie sal świetlicowych w klocki, pudełka plastikowe na zabawki, gry planszowe- staramy się, żeby wyposażenie sal było bezpieczne i ciekawe.

W tym roku szkolnym, z uwagi na to, że liczba dzieci zapisanych do świetlicy z roku na rok nam się zwiększa, po raz pierwszy decydujemy się na zobligowanie Państwa do wpłat na konto świetlicowe określonej sumy pieniędzy miesięcznie. Bez Państwa wsparcia, dzieci w świetlicy stracą możliwość twórczego spędzania czasu na zajęciach plastycznych, technicznych czy innych warsztatach wymagających nakładów finansowych.

Kwota do wpłat na rok szkolny 2017/2018 wynosi od 5 do 10 zł miesięcznie za jedno dziecko.

Wpłat można dokonać TYLKO na nr konta:

tytułem: darowizna na świetlicę + imię i nazwisko dziecka

Może to być jednorazowa wpłata na cały rok szkolny (czyli pomnożona razy 10 miesięcy), mogą to być również dwie wpłaty semestralne, oraz comiesięczne płatności. Rozliczenie zakupionych materiałów przedstawimy na koniec roku szkolnego na tablicy z informacjami świetlicowymi.

Zofia Klepacka

koordynator pracy świetlicy